Kedves !
Jelentkezésed sikeresen megérkezett hozzánk, szeretettel várunk a fesztiválon!
(Az űrlapon megadott adataidat elküldtük a megadott e-mail címedre. Ha nem találod a levelek között, kérjük, nézz rá a spam mappára is.)
Ha van lehetőséged, kérjük segítsd adományoddal az idei Szekérfesztivál szervezését.
Az adományozás nem csupán anyagi segítség, hanem egy igazi kapcsolódás, szolgálati lehetőség.
Hálás szívvel köszönjük a bizalmadat és a támogatásodat.
A templom vezetősége nevében,
Szolgátok,
Gauramani Dásza